Harmonia
Grupa Wydawnicza Harmonia

O nas

Grupa Wydawnicza Harmonia, w której skład wchodzi Wydawnictwo Harmonia oraz Harmonia Universalis, od lat funkcjonuje na polskim rynku publikacji edukacyjnych i terapeutycznych, oferując tytuły, które stanowią całościową odpowiedź na specjalne potrzeby edukacyjne uczniów, także tych z niepełnosprawnościami.

W naszym haśle przewodnim – „W trosce o harmonijny rozwój dzieci…” – zawiera się przyświecający nam cel, by wspierać najmłodszych z różnymi trudnościami (dysleksja, autyzm, niepełnosprawność intelektualna, zaburzenia SI) na każdym etapie nauki (od żłobka po szkołę ponadpodstawową). Stąd w naszej ofercie uzupełniają się praktyczne materiały ćwiczeniowe i edukacyjne przygotowywane przez Wydawnictwo Harmonia oraz poradniki i specjalistyczne opracowania, w tym tłumaczenia światowych bestsellerów, publikowane nakładem Harmonii Universalis.

Rozpoznawalne i lubiane serie kart pracy, pakiety edukacyjne, ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne, materiały do terapii logopedycznej – oto nasza odpowiedź na wyzwanie szkoły nowoczesnej i przyjaznej także uczniom ze specjalnymi potrzebami! Programy edukacyjno-terapeutyczne, dzienniki, scenariusze zajęć, pomoce logopedyczne – to z kolei przygotowane przez nas niezbędniki każdego nauczyciela, terapeuty i logopedy. Wreszcie – opracowania najnowszych trendów w terapii autyzmu i integracji sensorycznej, metodzie Montessori czy logopedii stanowią naszą propozycję dla profesjonalistów, którzy pracują nad swoim zawodowym rozwojem.

Grupa Wydawnicza Harmonia to jakość, której nie może zabraknąć w żadnym przedszkolu, szkole czy gabinecie terapeutycznym!